bagazniki tychy

W odpowiedzi na potrzeby

Dla spełnienia tych prostych potrzeb każdej osoby która lubi spędzać czas poza domem i siłą rzeczy musi przewieźć swoim samochodem niezbędne do tego rzeczy i akcesoria jest nasza firma. Naszym zadaniem jest zapewnić 100 % bezpieczeństwa, profesjonalizmu i komfortu w doborze bagażnika do Twojego samochodu.

Podróżuj spokojnie

Bezpieczeństwo jest tu na pierwszym planie, gdyż montaż bagażnika powinien być wykonany przez osobę która ma w tej materii doświadczenie a nie jak w wielu konkurencyjnych firmach bywa „szybki kurs”. Wieloletnie doświadczenie w branży daje nam pewność, że każdy założony przez nas sprzęt nie stwarza najmniejszego zagrożenia dla innych uczestników ruchu jak i dla sprzętu i bagażu w nim przewożonego.

Orientacja na klienta

Profesjonalne podejście do indywidualnego klienta i jego auta, świadczy o pełnym zaangażowaniu w najnowsze rozwiązania w dziedzinie bagażników tylko renomowanych dostawców. Komfort który często zostaje wyparty przez konieczność przewiezienia tanimi sposobami większej ilości bagażu u nas jest zapewniony na wstępie.

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Wojciech Bagnowski – imię i nazwisko oraz nazwa firmy. Kim jestem ? Dlaczego właśnie ta branża, i skąd mojej doświadczenie ?

Prace w handlu rozpocząłem w wieku 19 lat, początkowo nie były to akcesoria motoryzacyjne. Po dwóch latach rozpoczęła się przygoda dzięki której mogłem rozwijać swoją pasję związaną z autami. Przez 8 lat pracowałem jako sprzedawca u generalnego przedstawiciela marki Thule na Polskę. Przez ten okres miałem do czynienia z ogromną ilością zamontowanych bagażników bazowych, boxów jak i ich serwisem. Łańcuchy śniegowe to druga zaraz po bagażnikach rzecz który towarzyszyła mi przez te lata. Sprzedaż, montaż jak i poznanie problemów towarzyszących danym modelom aut, pracowanie nad nowymi szybszymi i bezpieczniejszymi metodami montażu jak i wprowadzanie zmian do pewnych części tych akcesoriów jest ogromną skarbnicą wiedzy. Od 2013 roku zajmowałem się montażem haków holowniczych jak i wiązek elektrycznych wraz z modułami elektronicznymi. Bazą do montażu był towar marki Westfalia, Brink i Auto Hak. Odpowiedni dobór i fachowy montaż haka holowniczego oraz niezbędnej instalacji elektrycznej jest istotnym elementem do którego niezbędna jest ilość spędzonego czasu z różnymi samochodami.

W 2012 roku mój każdy wolny czas poza pracą poświęcałem mojej nowo otwartej działalności jaką była jedyna w Tychach wypożyczalnia bagażników samochodowych. Jako pierwszy na rynku oferowałem wypożyczenie każdego wówczas modelu boxa Thule, jako jedyny udostępniłem swoim klientom uchwyt do przewozu 4 rowerów na haku holowniczym, oraz kilkanaście uchwytów rowerowych montowanych na dachu auta.

W tej chwili Bagażniki Tychy to firma która sprzedaje oraz wypożycza bagażniki samochodowe, boxy, bagażniki bazowe, uchwyty rowerowe, przyczepki rowerowe do przewozu dzieci oraz haki holownicze i łańcuchy śniegowe.

Moim zadaniem jest udostępnienie sprzętu klasy Premium każdemu w jak najlepszej cenie wraz z profesjonalnym montażem.