Haki Holownicze Sprzedaż i Montaż

Wieloletnie doświadczenie

Montaż i sprzedaż haków holowniczych Tychy Śląsk

W ofercie posiadamy produkty takich marek jak:

AUTO HAK

STEINHOF

WESTFALIA

BRINK

Nasza firma zajmuję się sprzedażą i montażem haków holowniczych. W swojej ofercie posiadamy produkty największych i najbardziej cenionych producentów w branży, taki jak Westfalia (wiodąca światowa marka, której produkty są oferowane w serwisach i salonach samochodowych najlepszych marek: Audi, BMW, Volvo, Mercedes i wielu innych) BRINK (kiedyś Thule, bardzo dobra jakość poziom porównywalny z Westfalią), AUTO HAK Ii Steinhof (najlepsze Polskie marki haków, najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny produktu).

Wiązki elektryczne uniwersalne wyposażone w moduł elektroniczny marki PRO-TEC  z instalacją 7 PIN oraz 13 PIN wraz z modułem ładowania akumulatora przyczepy kempingowej.

 Instalacje elektryczne dedykowane marki Westfalia oraz Jager.

Jak wybrać odpowiedni zestaw do swojego samochodu ?

Ważne aby odpowiedzieć sobie na kilka podstawowych pytań:

- do czego hak będzie najczęściej wykorzystywany

- czy hak będzie używany często, i system szybkiego wypinania końcówki haka jest nie potrzebny

Nowoczesne rozwiązania

Należy zaznaczyć iż, sam wybór haka to tylko połowa sukcesu, kolejnym etapem jest wybór wiązki elektrycznej. Tutaj zasadniczo trzeba zaznaczyć iż jest to bardzo ważne aby w czasach gdy elektronika w każdym samochodzie jest rozbudowana wybór wiązki był właściwy i fachowo zainstalowany. Naprzeciw tym szczególnym wymaganiom zapewniamy wiązki dedykowane marki Westfalia oraz HAK SYSTEM (wiązka dedykowana, to taki sam element jaki zostaje założony przez firmowy serwis danej marki samochodu, cechuję się sposobem połączenia wiązki z instalacją auta. Jest instalowana w przewodu konkretnie do tego przygotowane na etapie produkcji samochodu, dzięki temu łączy się często z komputerem auta, potrafi komunikować o wszelkich informacjach związanych z użyciem gniazda przyczepy, oraz współpracuję z czujnikami parkowania i kamerą cofania). 

Bezpieczeństwo

Oprócz systemów dedykowanych oferujemy montaż wiązki uniwersalnej z modułem elektronicznym. Ten z kolei system powoduję iż elektronika auta jest w pełni bezpieczna, gdyż cała instalacja wyjściowa posiada własny niezależny bezpiecznik oraz elektroniczny moduł sterujący który ma za zadanie rozdzielać poszczególne sygnały elektryczne i sprawiać by wszelkie błędy nie były przekazywane na instalacje auta.

Wieloletnie doświadczenie

Pragnę zaznaczyć że dobór haka i wiązki zapewnia u nas osoba która nie opiera swej wiedzy tylko na katalogu i przeczytanych informacjach, lecz uczestniczyła i montowała wyżej wymieniony sprzęt. W związku z tym służę pomocą i doradą w tej dziedzinie.

Montaż wykonują dwa wyspecjalizowane warsztaty z wieloletnim stażem.

Opublikowane przez: admin