Qeridoo Speedkid 2020

Speedkid 2020

Model Speedkid 2 Speedkid 1
Cena zakupu 2099,00 zł 1879,00 zł
Cena wypożyczenia  35,00 zł / doba ------
Wersja  dwuosobowa jednoosobowa
Masa własna 17,6 kg  
Max ładowność 43 kg  
Max waga całkowita dzieci 36 kg  
Min wiek dziecka 6 miesięcy (bez fotelika) 1 miesiąc (z fotelikiem) 6 miesięcy (bez fotelika) 1 miesiąc (z fotelikiem)
Max wiek dziecka 6 lat 6 lat
Wysokość  95 cm  
Max szerokość przejścia  87 cm  
Wymiary po złożeniu   (WxSxD) 31,5 x 75 x 104 cm  
Długość w trybie Buggy 127 cm  
Długość w trybie przyczepki 150 cm  

 

Cena – 1999 zł

Weehoo oferuje jednokołową przyczepkę rowerową z pedałami, która zaspokoi wszystkie potrzeby Twojej rodziny.
W głosowaniu internautów, organizowanym przez Mother & Baby oraz Parenting.pl przyczepka Weehoo i-Go zdobyła nagrodę jako Produkt Przyjazny Mamie!

Dzieci są bezpiecznie przymocowane do przyczepki za pomocą 3-punktowych pasów bezpieczeństwa. Dodatkowe pasy na pedałach. Niezależny i bezpiecznie zabudowany łańcuch. Przyczepka Weehoo spełnia standardy CPSC, ASTM (amerykańskie) i EN (europejskie).
Przyczepka i-Go to jedyna przyczepka, która pozwala na bezpieczne przymocowanie dzieci pasami do siedziska i jednocześnie umożliwia dziecku aktywne pedałowanie. Dziecko może niezależnie pedałować i dać szansę rodzicowi na odpoczynek.
Angażuje dzieci w pedałowanie - dziecko może pedałować lub odpoczywać, kiedy zechce. Dzieci odczuwają przyjemność nawet podczas długich wypraw. Idealne rozwiązanie dla dzieci, które są za duże do fotelika rowerowego lub nudzą się w tradycyjnych, zabudowanych przyczepkach, które chcą uczestniczyć aktywnie w przejażdżkach i być blisko centrum wydarzeń
Regulacja dla większości dzieci w wieku 2-9 lat - siedzisko można szybko zbliżyć lub oddalić od pedałów, by dopasowac do wzrostu dziecka. Twoje dziecko nie wyrośnie szybko z przyczepki i-Go. Przyczepka rekomendowana dla dzieci o wzroście od 96 (dosięganie do pedałów) do 132 cm i wadze do 30 kg.

Opublikowane przez: admin